30 مدل بهترین کرم ضد لک گیاهی ایرانی و خارجی قوی + قیمت خرید

این محصول حرفه ای با داشتن عصاره خاویار، کنترل کننده جوش و کاهش دهنده لک های پوست صورت است. درواقع یک کرم آرام بخش روز با فرمولاسیون پیشرفته و تهیه شده از مواد اولیه گیاهی است که باعث روشن کردن هر چه بیشتر پوست و کاهش لک و جوش های سرسیاه شده همچنین با داشتن SPF25 و فیلترهای UVA/UVB همزمان از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید و آسیب های ناشی از آن محافظت می کند. کاهش بثورات پوست مانند اکنه، لکهای ناشی از افزایش سن و…

عصاره خاویار، ویتامین­های,E B5 روغن دانه چای سیاه و روغن جوجوبای به کار رفته در این کرم، علاوه بر کاهش التهابات پوستی و کنترل انواع جوش، در حفظ ویژگی الاستیسیته (کشسانی) پوست نیز بسیار مؤثر است. در هر دو روش شما به نتیجه دلخواه خود میرسید اما ممکن است شما جزو افرادی باشید که علاقه ای به عمل جراحی و استفاده از دستگاه های جوان کننده و بازسازی پوست نداشته باشید، به همین دلیل استفاده از کرم ضد لک برایتان راه حل بسیار مناسب است.

اما در کنار این ترکیب، عناصر دیگری نیز باید در محصولات ضد لک و روشن کننده وجود داشته باشند. با استفاده از محصولات روشن کننده و ضدلک به آسانی می توانید لکههای پوستی خود را برطرف کنید. سلام ، ممنون از دیدگاه مثبت شما ، ادامه استفاده از این محصول به میزان بهبود شما در یک دوره مصرف بستگی دارد، در صورت بهبودی کامل، نباید مصرف کرم به صورت ناگهانی قطع شود و می توانید میزان مصرف را به مرور کم کنید. از مهمترین ویژگیهای منحصر به فرد این کرم بهرهگیری از ترکیبات کاملاً گیاهی در مقایسه با سایر محصولات مشابه است که در آن عصاره آویشن بجای ماده شیمیایی بنزوئیل پراکسید استفاده شده است که هم خاصیت ضد باکتریایی قویتری نسبت به آن دارد هم اینکه هیچگونه عوارض جانبی ندارد و کاملا طبیعی است.

هنگامیکه علت زمینهای تغییر رنگ پوستتان را برطرف و از آن در مقابل نور خورشید محافظت کنید، محصولات روشن کننده اثربخشی بیشتری خواهند داشت. محصولات لک بر تولید ایران در مقایسه با محصولات خارجی از قیمت بهتری برخوردار هستند. قیمت کرم ضدلک و روشن کننده به مواردی همچون برند، کشور سازنده، فرمولاسیون محصول، غلظت و وزن آن بستگی دارد. طول دوره ی درمان این کرم بسته به نوع لک و وسعت لک های پوستی بین هشت تا دوازده هفته می باشد. ضد لک به مرور زمان بر روی پوست تاثیر می گذارد و پس از هر بار استفاده، لکه ها کم رنگ و کم رنگ تر می شوند تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد لک دسپیگمن اتچه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.