,خبر روز" />یعنی داوطلبی که روزانه میانگین 10 ساعت مطالعه داشته باشد (که اگر به دنبال رسیدن به هدف های بالا باشد 100 درصد این ساعت مطالعه را خواهد داشت و حتی بیشتر از آن) می تواند در سه ماه و 10 روز پرونده کنکور خود را ببندد. در ویدیو بالا شما با نمونه ای از برنامه 1000 ساعته نظام جدید حرف آخر برای درس فیزیک آشنا خواهید شد و قدرت موسسه حرف آخر را در زمینه مشاوره نیز خواهید دید. بله این برنامه به صورت یک فایل رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. با برنامه قطاری حرف آخر شما از اولین واگن شروع به حرکت کرده و هر چهقدر که ساعت مطالعه شما بالاتر باشد سریعتر به واگن آخر خواهید رسید و این امر در برنامه قطاری حرف اخر باعث میشود که داوطلب بتواندن رقابت با خود را پیشه بگیرد. دی وی دی هارا باز میکنید بر روی نام درس کلیک میکنید و استاد مربوطه جلوی شما حاضر میشود در برنامه حرف اخر نحوه ی مطالعه ی هر درس و نحوه ی استفاده از دی وی دی را یاد گرفتید؟ به همین دلیل در کنکور 98 ، از هر 100 نفر 48 نفر ریاضی را منفی زدند یا در درس فیزیک از هر 100 نفر فقط 4 نفر توانستند درس فیزیک را بیشتر از 50 درصد بزنند.

مثلا مبحث دنباله ی هندسی را در نظر بگیرید. اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب میآیند که آینده شما را رقم خواهند زد. اگر تا کنون به صورت ناقص خوانده اید یا اصلا نخوانده اید دیگر نگران نباشید با پروژه 6040 حرف آخر فقط در دو ماه پرونده کل کنکور را خواهید بست. بعد از مطالعه این مقاله حتما صفحه مشاوران ارشد موسسه حرف آخر را بخوانید تا با یکی از مشاورین ارشد اشنا شوید. باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش 3 ساعت طول میکشد. دوستانی که تمایل دارند در این طرح ثبت نام کنند و صفر تا صد آموزش کل کنکور را با حل بیشتر از 7 هزار تست و 10 دوره مرور در 4 ماه با منابع حرف آخر به پایان برسانند همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم. پس مدت زمانی که شما لازم دارید تا آن یک ساعت را کامل ببینید رعایت شده است و برای مبحث دنباله ی حسابی که تدریس دی وی دی آن یک ساعت است در باکس مربوطه 1 ساعت و نیم زمان گذاشته شده است.

اما بیاید برایتان این موضوع را حل کنم. مشاور ارشد موسسه آقای شایان مامندی این برنامه را در اختیار شما قرار می آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر دهد. آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست؟ برنامه هزار ساعته از آنجا که به یک قطار شبیه است و ساعت مطالعه شما همان سرعت قطار است به برنامه قطاری حرف اخر نیز معروف است که مسیر برای شما تعین شده است. قبل از ادامه این مطلب به شما پروژه ای را معرفی میکنیم که 100 روزه پرونده کل کنکور را ببندید. اما سؤال اینجاست شما یک ساعت کامل پشت لپتاچ بنشینید این مبحث تمام میشود؟ تست کنکور و تالیفی فقط با همان یک الگو آموزش پایه ششم ابتدایی . برنامه هزار ساعته حرف اخر فقط آموزش است؟ 9 ساعت بعدی فقط تست حل میکنیم. از هر 10 ساعت حدود 4 ساعت آموزش است و 6 ساعت تست و حل تمرین . واو شگفت انگیز است. کتاب است؟ یا مشاوره و برنامه ریزی؟

آیا در برنامه ی قطاری حرف آخر یا برنامه 1000 ساعته حرف اخر زمان مطالعه ی هر درس ثابت است؟ قطاری که از مبدا ( جایی که فرد تازه میخواهد شروع کند ) حرکت میکند و با روزی 10 ساعت مطالعه در 4 ماه شما را به مقصد فروشگاه اجی مجی میرساند. با این برنامه خیالتان راحت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب نمی افتید. اصلا خوب نخوندم و نمیدونم تو این مدت چیکار کنم! این برنامه شاهکاری از حرف آخر است. لینک دانلود برنامه 4 ماهه حرف آخر کنکور 1400 نیز اضافه شد. برنامه هزار ساعته رایگان می باشد؟ اما امروز می خواهم شما را با برنامه 1000 ساعته حرف اخر آشنا کنم. خوبی برنامه حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند. بله. مخصوص همه درس ها هست و به صورت تکی هم مورد استفاده قرار می گیرد. چه برنامه ای می تونه منو موفق کنه! برنامه حرف آخر دو دی وی دی هم دارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت رتبه لازم برای پزشکی.