پیش‌نویس خودکار

یکی از حیاتی ترین علوم در زمینه بقای انسان و جهان، علم پزشکی است که روز به روز در حال پیشرفت بوده و همگام با این پیشرفت نیاز به یک سری ابزار خاص دارد که به این ابزار، تجهیزات پزشکی می گویند که در واقع مکملی برای تشخیص انواع بیماری ها و علم پزشکی است. فروشگاه تجهیزات پزشکی تجهیزات با توجه به رشته های مختلف پزشکی انواع گوناگونی داشته و در شکل ها و قالب های مختلف با کاربرد های مختلف وجود دارند که در این بخش به برخی از این تجهیزات اشاره می کنیم.

1. دستگاه تنفس مصنوعی
دستگاه تنفس مصنوعی که به آن ونتیلاتور هم می گویند دستگاهی است که برای بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند استفاده می شود. این دستگاه در ریه می دمد و مکث می کند و سپس عمل بازدم خود به خود انجام می شود.دستگاه ونتیلاتور ساخت کشور آمریکا بوده و از 50 سال پیش تا به حال یکی از مهم ترین ابزار پزشکی محسوب می شود و اکنون جدیدترین مدل های پیشرفته آن در بیمارستان های ایران وجود دارد.

< تجهیزات پزشکی تهران . دستگاه رادیولوژی
با استفاده از این دستگاه و تنظیمات شرایط الکتریکی و تابش پرتو رنتگن می توان به حالات بدن و انواع شکستگی ها و آسیب ها پی برد همچنین با استفاده از ایت دستگاه می توان بیماری هایی مانند سرطان معده و روده هم تشخیص داد.


4. دستگاه ساکشن
عملکرد این دستگاه شبیه جاروبرقی است و وظیفه آن مکش مواد و مایعات اضافی در هنگام جراحی است. https://learning.unisg.ch/eportfolios/227/Medical_Equipment ساکشن را به نام آسپیراتور هم می شناسند، این دستگاه بسیار سبک کوچک و قابل حمل می باشد. این دستگاه استفاده های مختلف دیگری هم دارد از جمله ساکشن تراشه و پاک‌سازی مخاط از داخل دهان و گلو.

3. دستگاه الکتروشوک
دستگاه الکتروشوک یکی از مهم ترین تجهیزات اتاق عمل در بیمارستانها است. این دستگاه برای شوک دادن به بیماران قلبی که بنا بر هر دلیلی قلب شان از کار افتاده، استفاده می شود و باعث بازگشت ریتم قلب به حالت اولیه اش می گردد.