سولات متداول درباره مهره مار اصلی

آیا این درست است که آنها با مهره مار اصلی ادامه مطلب می خوانند؟
بله در واقع ، خواندن دعا مانند مستند کردن حساب به نام خریدار است. هنگام خواندن نماز ، مهره به نام شخص تبدیل می شود. همچنین کار بسیار مهمی است و باید به درستی انجام شود.

آجیل مار داری؟
گفت بله و به کیف چرمی که از گردنش آویزان بود اشاره کرد.

من پرسیدم: “آیا هیچ یک از مواردی را که در مورد خواص مهره مار اصلی به من گفتید ، دارید؟” منظورت از ترقه و امثال اینها است ، ها؟ وی گفت: “من در زندگی خود هرگز مشکلات مالی ، شکست و غیره نداشتم.” من از گردو احساس خوبی دارم. احساس می کنم بسیار امن و بسیار جذاب است و.

گفتم آیا کار شما فقط فروش دانه های مار است؟
او گفت نه ، من علاوه بر حساب مار ، کفتار یا کفتار ولوی ماده را نیز می فروشم. یعنی آلت تناسلی کفتار ماده از بدن خارج شده و پس از کشته شدن از بین می رود. افتخار کفتار بهبود روابط زناشویی است. همچنین برای ثروت بسیار خوب است و همچنین بسیار ارزان تر از دانه های مار است. من معمولاً به کسانی که توانایی خرید مهره مار اصلی را ندارند ، می گویم که کفتار را که حدود دویست هزار تومن است ، خریداری کنند.

از او پرسیدم: “آیا شما از هند و فرودگاه واله کفتار می آورید؟”
او از فرودگاه گفت بله ، زیرا صورتحساب مار که به اندازه یک لپه است و افتخار کفتار ماده بسیار ناچیز است. حمل این موارد کار سختی نیست. حساب مار در ایران طرفداران زیادی دارد. من مشتری های مشترک ثروتمندی دارم.

زن و مرد دانه های مار را برای چه می خرند؟
بیشتر مشتریان شاه کبری مردانی هستند که به دنبال ثروت بیشتر هستند و زنانی که بیشتر صمیمیت و روابط زناشویی بیشتری دارند. فریال گفت که به نظر او ، پیشگویی و فال خرافات محض است. اما مهره مار خرافه نیست ، قدیمی است و بارها و بارها صحت آن ثابت شده است. مهره مار اصلی من شدیداً به گردو اعتقاد دارم. اگر به مهره های مار اعتقاد نداشتید ، آنها را نمی فروختید. به هر حال خداحافظی می کنیم و او قول می دهد مار را بعداً به من معرفی کند که به او حساب می دهد.

درباره مهره های مار بیشتر بدانید:
اعتقاد به مهره مار و خواص عجیب آن غیر منطقی است و هنوز اثبات نشده است ، بسیاری از مردم می گویند مهره مار فقط خرافات است و بسیاری دیگر طبق فرهنگ و آداب و رسوم مختلف به آن اعتقاد دارند و برای آن هزینه می کنند. سرانجام ، یافتن تعریف روشن و کلی مهره مار اصلی از خرافات بسیار دشوار است. بسیاری از مواردی که به عنوان خرافات در بین مردم شناخته می شود مربوط به یک یا چند فرهنگ خاص است مانند “مهره مار” که متعلق به فرهنگ هند است اما به تدریج با فرهنگ مردم کشور ما ادغام می شود ، ایران

https://tinyurl.com/y5tkzueg
https://bit.ly/2XJ2xmI
https://xip.li/OM0WcU
https://is.gd/I21lTg
https://v.gd/dKI8ae
https://v.ht/LH4w
https://u.nu/ptab-
https://clck.ru/Sp5uQ
https://cutt.ly/JjRcYYV
https://shrtco.de/FfM8u7
http://tny.im/dp0XU