دبی: قطعه شنی دبی به قیمت 34 میلیون دلار در جزیره مجلل فروخته شد

این یک عمارت دیدنی نیست. این یک پنت هاوس لوکس یا یک آپارتمان طراح نیست.
این یک دسته ماسه در جزیره ای ساخته شده توسط انسان در دبی است و در 19 آوریل به قیمت 125 میلیون درهم (34 میلیون دلار) فروخته شد و رکوردی را در بازاری که همچنان از هجوم ثروت خارجی سود می برد، به ثبت رساند.
این قطعه خالی 24500 فوت مربعی در جزیره پرطرفدار خلیج جمیرا، قطعه زمینی به شکل اسب دریایی است که از طریق پل از سرزمین اصلی دبی قابل دسترسی است. این مبلغ به بیش از 5000 درهم در هر فوت مربع می رسد که نایت فرانک، نایت فرانک، کارگزاری این معامله را به عنوان بالاترین قیمت جدید معرفی کرد. خریدار که در امارات متحده عربی زندگی نمی کند، در حال برنامه ریزی برای ساخت یک خانه تعطیلات خانوادگی در این ملک است. هویت او فاش نشد
می گوید: «برای شن 125 میلیون است اندرو کامینگز، رئیس واحد مسکونی نایت فرانک در دبی. همه چیزهایی که مطبوعات را ساخته اند، عمدتاً ویلاهای دیدنی بوده اند، پنت هاوس های باورنکردنی و همه این چیزها. اما این فقط یک رکورد بزرگ برای یک قطعه زمین است.”
بنا بر اعلام وزارتخانه، این ملک دو سال پیش به مبلغ 36.5 میلیون درهم خریداری شد دپارتمان زمین دبی، سود خالص 88.5 میلیون درهم را برای فروشنده به ارمغان آورد.
در آستانه تبدیل شدن شهر به چنین بازار پرهیاهوی املاک و مستغلات، قیمت های بالای نفت، تمایل ثروتمندان جهان برای پارک ثروت در دارایی و این احساس که دبی با مالیات کم و جرم و جنایت کم بهشت ​​در زمان همه گیر شدن است، تقویت شده است. و جنگ
شهروندان روسیه در شهری که هنوز با آغوش باز از آنها استقبال می‌کند، املاک می‌گیرند، در حالی که ویزای جدید و طولانی مدت اقامت «طلایی» دیگران را با ثروت برای سرمایه‌گذاری در املاک دبی جذب می‌کند. زمانی که ساخت و ساز بیش از حد با مشکل مواجه بود، اکنون شهر دارای چیزی است که برخی از دلالان می گویند کمبود املاک است – به خصوص در مناطق مرتفع.
نایت فرانک می‌گوید: «فروشندگان در حال حاضر در موقعیت بسیار خوبی برای تعیین قیمت‌ها قرار دارند، زیرا گزینه‌های محدودی برای انتخاب افراد وجود دارد، به ویژه در ساحل. لیندزی رداستون، یکی از کارگزاران معامله.
بسته‌ای که هفته گذشته فروخته شد، یکی از تنها 128 بسته‌ای است که در ابتدا در جزیره خلیج جمیرا توسط توسعه‌دهنده تحت حمایت دولت ارائه شد. هلدینگ مراس، آن را در مقایسه با هزاران خانه نمادین کاملاً منحصر به فرد می کند نخل جمیرا توسعه. همه بسته‌ها ابتدا سال‌ها پیش فروخته شدند و برخی از آن‌ها با سود قابل توجهی فروخته شدند. کامینگز می‌گوید قوانین توسعه اصلی از تقسیم زمین جلوگیری می‌کند، اما برخی از خریداران زمین‌هایی را برای ایجاد فضایی برای خانه‌های بزرگ ترکیب کرده‌اند.
تنها تعداد انگشت شماری از خانه ها در این جزیره تکمیل شده اند. برخی از آنها در دست ساخت هستند و هنوز زمین در بسیاری دیگر شکسته نشده است.
این جزیره همچنین محل اقامتگاه Bulgari، یکی از گران‌ترین هتل‌های شهر، و همچنین برج آینده Bulgari Lighthouse است، جایی که قیمت‌های فروش آپارتمان قبل از اینکه حتی ساخته شود به اوج خود رسیده است. پنت هاوس برتر – یک آپارتمان نه خوابه با پنج پارکینگ – در ماه فوریه به قیمت 410 میلیون درهم فروخته شد.
دلالان املاک پیش بینی می کنند رکوردها همچنان شکسته خواهد شد. به عنوان مثال، فروشنده در معامله جزیره خلیج جمیرا، همچنین دارای یک قطعه زمین مشابه در کنار قطعه اول است. او قصد دارد آن را به مبلغ 135 میلیون درهم عرضه کند.