“جتمن” وینسنت ریف در حادثه آموزش کشته شد

دبی: یکی از دبی“جتمن ها” که پروازهایشان بر فراز بلندترین ساختمان جهان و در کنار جت جامبو با موتورهای متصل به کمرش تماشاگران آنلاین را تحریک کرد ، روز سه شنبه هنگام آموزش در بیابان های این عرب درگذشت شیخ نشینی، سازمان او گفت.
وینسنت ریف ، 36 ساله ، از آنسی ، فرانسه ، در حین آموزش کشته شد ، جتمن دبی در بیانیه ای گفت. این سازمان جزئیات بیشتری نداد ، اگرچه گفت که “از نزدیک با همه مقامات مربوطه همکاری می کند”.
در بیانیه خود آمده است: “وینس یک ورزشکار با استعداد و عضوی بسیار دوست داشتنی و مورد احترام تیم ما بود.” “افکار و دعاهای ما با خانواده او و همه کسانی است که او را می شناختند و با او کار می کردند.”
پلیس دبی بلافاصله واقعه را تأیید نکرد. اداره هواپیمایی کشوری امارات متحده عربی ، که کلیه حوادث هواپیمایی در این فدراسیون هفت شیخ نشین را بررسی می کند ، سه شنبه شب بلافاصله برای اظهار نظر پاسخ نداد.
Reffet با BASE پرید برج خلیفه، بلندترین ساختمان جهان با 828 متر (2716 فوت) در دبی ، که یک رکورد جهانی را به نام خود ثبت کرده است. BASE نام اختصاری ساختمان ، آنتن ، دهانه و زمین است. وی پیش از این در حالی که به عنوان یک چتربازی پرواز آزاد در یک تیم شرکت می کرد مدال طلا کسب کرد و به عنوان یک ورزشکار افراطی با حمایت مالی ردبول شرکت کرد. هیجانات در خون او بود زیرا پدر و مادرش نیز چترباز بودند.
به نقل از رفیت ، “من معتقدم اگر بزرگ خواب می بینی و اگر آنچه را انجام می دهی عاشق آن باشی ، همه کار ممکن است.”
اما عموم مردم در دبی رفیت را به عنوان بخشی از جتمن دبی شناختند. این سازمان که توسط ماجراجوی سوئیسی ایو روسی تاسیس شده است ، می بیند که ورزشکاران خود با بال چهار موتوره و کربن کولار که به پشت آنها بسته شده است ، در آسمان زیپ می کنند. بال ها می توانند 50 کیلومتر (30 مایل) پرواز کنند ، حداکثر سرعت آنها بیش از 400 کیلومتر در ساعت (248 مایل در ساعت) است و می توانند به ارتفاع 6100 متر (20000 فوت) برسند.
با نام تجاری XDubai ، که با ولیعهد دبی ، شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم مرتبط است ، افراد مسلح با عبور از برج خلیفه و سایر سایت های اطراف این ایالت به پرواز درآمدند. مشهور در سال 2015 ، ریف و راسی در کنار یک هواپیمای جت هواپیمای دو طبقه یك ایرباس A380 امارات بر فراز دبی پرواز كردند.
“رفت در سال 2015 به آسوشیتدپرس گفت:” این احساس آزادی است. قبلاً می دانید ، وقتی من از چتربازی پرواز می کنم ، این احساس آزادی را دارم که تقریباً می خواهم به جایی که می خواهم بروم اما همیشه پایین بروم. ” من می توانم مثل یک پرنده پرواز کنم.