بازیابی اطلاعات هارد دیسک آکادمی هارد ایران

درصورتیکه به هر برهان اسناد، عکس، موسیقی، ویدئو و هر فولدر دیگری را از دست داده‌اید، تیم فیوچر خدمت اصلی افتخار و در اسرع وقت همین اهمیت را انجام می‌دهد. کمپانی فیوچر اساسی دارای استعانت از پروردگار منان و اهمیت بهره گیری از جدیدترین پروتکل‌ها و متدهای بازیابی و حفظ حریم شخصی و امنیت در اطلاعات شخصی، شغلی و سازمانی مشتریان، بصورت شبانه روز، کل همت خود را از لحاظ بازگرداندن داده ها مشتریان گرامی انجام می‌دهد. یکی دیگر از خطرات مشکلات برق میباشد که به جهت دوری از این اتفاق می‌توانید از UPS استفاده کنید.بدین رخ که حافظه شما به الکتریسیته متصل باشد و عملیات خواندن و نوشتن اطلاعات در درحال حاضر انجام باشد، فورا آن گاه از جدا برق، ممکن هست دیتاها شما دچار Raw شود. بزرگ‌ترین مزیت تنظیم ورژن پشتیبان دسترسی همیشگی به اطلاعات در هر دوران و مکان می باشد و از نظر امنیت داده ها شما مدام محفوظ است و به عهده فروشنده ابر است.

  • زمانی که یک سیستم RAID به صحت پشتیبان نگرفته شده باشد می‌تواند منجر باخت تام کسب و عمل و یا زیان‌های شدید مالی شود.
  • زمانی که شاهد صدای تق تق و غیر عادی از درون هارد هستیم احتمال آسیب به هد هارد دوچندان بالا است.
  • کار نکردن هارد کامپیوتر مشکلی میباشد که ممکن هست به جهت همگی ی کاربران اتفاق بیفتد.

در همین سطح در صورتی که ایراد پیش آمده سخت افزاری باشد (که غالبا هست) نیاز به تغییر‌و تحول قطعه یا این که قطعات هارد داریم که امری به طور کامل تخصصی‌ست. اکثر اوقات کلیدی ردوبدل یا این که تعمیر قطعه، هارد تندرست خود را به دست می‌آورد و قابل استفاده خواهد بود البته ریکاوری هارد و بازگرداندن اطلاعات از دست رفته آن، تراز دیگری‌ست که بایستی طی شود. بسته به مدل و میزان آسیب هارد، هزینه ریکاوری هارد سوخته مختلف است. می‌توانید با ثبت توصیه در کاغذ خواهش بازیابی دیتاها فالنیک، از مشاوره متخصصین حرفه‌ای ما بهره مند شوید و داده ها کاملی در آیتم برگرداندن دیتاها هارد سوخته و هزینه ریکاوری آن به دست بیاورید.
اگر بومی کرج بوده و دوران به اندازه برای مراجعه به مرکز بازیابی داده ها ندارید، می توانید این سرویس ها را در اقصی نقاط استان البرز دریافت کنید. برای همین منظور، به اندازه است اهمیت مرکز ریکاوری هارد اچ پی در کرج تماس بگیرید. همین گروه که زیر نظارت مرکز دشوار افزار جمهوری اسلامی ایران کار می کند، ریکاوری انواع حافظه های جانبی اچ پی را به شکل فن ای انجام می دهد.

هزینه بازیابی اطلاعات هارد سوخته

از روش پایین برای بازیابی داده ها از دست رفته از دیسک به کارگیری کنید. آیا در تلاش به جهت بازیابی عکس‌ها، فیلم‌ها، سندها و بقیه فایل‌های چندرسانه‌ای از هارد دیسک خراب خویش هستید؟ نگران نباشید! در این مطلب از درود دنیا درباره طرز بازیابی دیتاها از هارد دیسک خارجی شناسایی نشده ، چرا هارد دیسک شناسایی نشده باقی می ماند؟ حرف خوا‌هیم کرد . حذف پسورد هارد یکی از اقدامات تخصصی در گروه ریکاوری و بازیابی داده ها هارد رایابان است.
عمومی
سیستم‌های بازیابی‌اطلاعات خودکار در ده سال ۱۹۷۵ معرفی شدند، که حتی یکی از از آن ها در یک کمدی عاشقانه به اسم میز پر رنگ شد. در ده سال ۱۹۶۰، اول تیم تحقیقاتی تبارک بازیابی داده ها به وسیله جرارد سالتون در دانشکده کرنل تشکیل شد. در سال ۱۹۷۰ چند ترفند بازیابی بر روی پیکره متنی نظیر مجموعه کرانفیلد ارائه شد (چندین هزار سند) سیستم‌های بازیابی در مقیاس بزرگ نظیر سیستم رای زنی لاکهید در اوایل دهه ۷۰ میلادی به کارگیری شد. در عاقبت چنانچه دیتاها موجود بر روی یک هارد دیسک از دربین بروند، مشکلات زیادی را به جهت صاحبان دستگاه پدید می آورند. چون حجم زیادی از دیتاها موجود بر روی یک کامپیوتر به جهت مالک آن کلیدی کلیدی میباشد و قابل جایگزینی نیست. به این نکته حیاتی هم اعتنا کنید، پارامترهایی وجود داراست که صد رد صد می بایست در زمان فرمت هارد اکسترنال آنان را رعایت کنید.
در واقع بایستی از ثبت و ضبط داده ها بپرهیزید تا بتوان عکس ها، فیلم ها و ورقه ها از دست رفته را بازگردانی کرد. اولی مبحثی که قصد داریم به آن بپردازیم دلایل از بین رفتن اطلاعات موجود در هارد اکسترنال است. شایان ذکر است بدانید از دست رفتن داده ها موجود در هارد اکسترنال می‌تواند عوارض متعددی داشته باشد. برای نمونه قابلیت و امکان دارااست شما به صورت اشتباه دیتاها موجود در هارد اکسترنال را پاک کنید. از سوی دیگر امکان آسیب دیدن هارد اکسترنال به ادله ضربه و آسیب‌های فیزیکی نیز وجود دارد.

ریکاوری مکان نما ، مموری ، دوربین

بازگشت داده‌ها مهم استعمال از ابزارها و روش‌های گوناگون انجام می‌شود. در این سطح می توانید اهمیت تحلیل لیست ارائه شده، مواقعی را به جهت بازیابی دیتاها موبایل تعیین نمایید. در همین برنامه اشکال فایل‌های قابل بازیابی در طبقه‌بندی‌های مختلفی، در منوی سمت چپ برنامه EaseUS MobiSaver for Android سناریو داده می شوند. پس از تعیین فولدر های مورد نظر بر روی دکمه Recover کلیک کنید تا دیتاها به دست آید.

رایاسهند برگزیدگان مرکز بازیابی هارد در ایران

تیم هارد اکسپرت در مشهد حیاتی مدیریت مهندس تولد خاکپور حساس هدف تعمیر و بازیابی اطلاعات آغاز به فعالیت کرد. هارد اکسپرت به معنا کارشناس هارد می باشد که گروه آن اهمیت بهره‌گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا و بهترین ابزارهای موجود تلاش در ارائه خدماتی هرچه خوب تر و اهمیت کیفیت‌تر دارد. برای سرانجام موثرتر، ما بازیابی دیسک پیشرفته Systweak را توصیه می کنیم . این نرم افزار به بازیابی آسان و پر سرعت فولدر از حافظه داخلی و خارجی کمک می کند.
اگر RAID سرور شما آنلاین وجود ندارد ، چنانچه یک یا این که یک‌سری تا از هارد دیسکهای RAID شما خراب شده . پس از اینکه تکنسین‌ها هارد معیوب شده را گزینه آزمون و ارزیابی نخستین قرار دادند و همگی مواقعی که به آن‌ها اشاره کردیم را تشخیص دادند، حالت هارد دیسک را حیاتی عضو در دربین می‌گذارند. درواقع گزارشی از میزان آسیبی که به هارد وارد شده هست و میزان داده ها آن که قابل بازیابی هستند را به کاربر ارائه می‌دهند. تعمیر و بازیابی داده ها هارد دیسک در همین مرکز بوسیله کارشناسان کارشناس حساس دستگاه به روز MRT انجام می پذیرد. برای بازیابی آن می بایست از نرم افزارهای حرفه‌ای ریکاوری هارد اکسترنال به کارگیری کنید.
مکررا چشم می شود که به برهان خطاها و اشتباهات کاربران, پارتیشن ها پاک می شوند. همین فعالیت اکثر در زمان نصب ویندوز و همچنین در روزگار عمل حیاتی ویندوز پیش می آید. اگر در زمان کارگزاری ویندوز درایو یا این که پارتیشن شما حذف شد و داده ها درایو شما کلیدی است از هرگونه دستکاری ، ریختن مجدد ویندوز انقطاع دوری کنید. اما همچنان بعضا از اعضا جهت ریکاوری و بازگردانی اطلاعات از دست رفتۀ دستگاه هایشان تمایل به به کار گیری از نرم افزارهایی دارا هستند که مهم تیتر نرم افزارهای بازیابی در بازار و یا این که در فضای internet وجود دارند. نکته دیگر در باب استعمال از این نرم‌افزارها آن میباشد که نقص و ناتوانی آن‌ها به همین‌جا ختم نمی‌گردد. نرم‌افزارهای عادی موجود در بازار ضمن آنکه عاقبت مطلوب را پیرو نخواهند داشت، به یقین بعضا از کارشناسان ممکن می باشد صدماتی نیز به سیستم‌ کاربر وارد سازند.
مرکز بازیابی اطلاعات آی بیت اولیه مرکز بازیابی داده ها در استان گیلان می باشد. همین مرکز با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری هارد دیسک همچون PC3000 و ابزارهای مخصوص جراحی هارد دیسک بوسیله متخصصین بازیابی داده ها رجوع و برگشت دیتاها از دست رفته شما را تضمین می نماید. گروه ایمن هارد یکی از بزرگترین ، مجهزترین و سریعترین مراکز تخصصی تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد ، ریکاوری انواع حافظه های پیکان ، مموری ، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، گونه های دوربین مداربسته و هارد سرور و رید در جمهوری اسلامی ایران میباشد. شتاب در عملکرد و رسیدگی به قطعات ارسال شده به این گروه یک عدد از خصوصیت هایی هست که اعتماد مشتری را به ما بیشتر مینماید و ما را نسبت به سایر همکاران متمایز میکند. کارشناسان ما در مرکز سخت افزار جمهوری اسلامی ایران حیاتی معرفی و عرضه هر جنس نو از هارد به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج خصوصیت های دشوار افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. همین فعالیت منجر به تدوین کردن جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط دارای هر دستگاه گشته و سبب ساز می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین صورت و کلیدی بالاترین میزان مرغوب بودن تعمیر و ترمیم شوند.

ریکاوری سرور

اگر نیاز به استفاده از قابل انعطاف افزارهای بازیابی اطلاعات باشد، مثال هایی انتخاب می شوند که بهترین قابلیت و امکان ها را داشته باشند و بتوان دارای آن ها بیشترین حجم اطلاعات و دیتاها را ریکاوری کرد. در زودکمک هیچ محدودیتی به جهت نوع هارد وجود ندارد و بازیابی داده ها اشکال هارد در همین گروه انجام می شود. چه هاردهای اینترنال (هارد دیسک لپ تاپ و کامپیوتر و …) و چه هاردهای اکسترنال یا چرا هارد اکسترنال اجکت نمیشه پرتابل را می توانید در پهناور ترین سامانه تعمیرات کشور، ریکاوری کنید. کامپیوتر و لپ تاپ مهم هارد دیسک اینترنال هستند که همگی اطلاعات عضو بر روی این هارد دیسک ذخیره می‌شود. گاهی ممکن میباشد به هر دلیلی، از پاراگراف پاک نمودن اطلاعات، ویروسی شدن دستگاه، کارگزاشتن سیستم عامل، هنگ یا کرش نمودن سیستم، پارتیشن بندی خطا و یا این که فرمت اطلاعات، تمامی فایل‌هایی که روی دستگاه دارید حذف شوند.
HDD RAW کل فایل‌های موجود را که قبلاً نتوانسته‌اید استخراج کنید، سناریو می‌دهد. لیست را بازدید کرده و فایل های مورد نیاز خود را نماد گذاری کنید. گروه هارد پلاس ضمن سابقه درخشانی که در این حوزه داراست و همینطور استفاده از کادری وفادار و معتمد با گواهینامه ها و مجوزهای متمایز از ارگانهای مربوطه هست که ضمانت کننده نگهداری امنیت داده ها شما مشتریان متشخص میباشد. اهمیت نمیباشد اطلاعات مالامال قیمت شما در چه دسته از RAID و با چه تعداد هارد از دربین رفته باشد. ما به صورت تخصصی داده ها شما را ریکاور می کنیم و وقار را به شما گشوده می‌گردانیم.
هرچه گنجایش یک هارد اکسترنال اکثر باشد، دیتاها بیشتری بر روی آن ذخیره می‌شود و به طور جدا ارزش آن عمده خواهد بود. پس، از دست رفتن همین اطلاعات، می‌تواند خسارات سنگینی به همراه داشته باشد. در واقع گوشی و یا تبلت هر فرد، در کنار کاربردهایی که دارند، یک دوربین و یک حافظه مدام ملازم هستند. دیتاها موجود در حافظه گوشی و تبلت ممکن است به دلایلی نظیر ضربه خوردگی، اختلالات جریان الکتریکی، عدم اتصال و جزء‌جزء‌کردن حافظه‌ها به دستگاه‌های دیگر و… کلیدی تکنولوژی ریکاوری و بازیابی، دیگر بازگردانی فایل‌ها و دیتاها از دست رفته و بازیابی و ریکاوری فیلم‌ها و عکس پاک شده، یک دغدغه و عمل نشدنی، نیست. تفاوت هایی در بین هارد اکسترنال و مکان نما مموری وجود دارد، تلفن همراه تلفن همراه نیز اصلی ساختار سیستم های رایانه ای گوناگون میباشد و نمی توان به سادگی اتصال فلش به کامپیوتر، هارد را به گوشی متصل کرد.
چرا که مقدار پیروزی بازیابی و ریکاوری دیتاها از دست رفته تا حد متعددی متعلق به کارهایی هست که پس از این رخداد –یعنی حذف اطلاعات- اهمیت دستگاهانجام می‌شود. به طور کلی پس از حذف شدن اجباری اطلاعات، بهترینراه خاموش کردن دستگاه و مراجعه به مراکز ریکاوری اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن است. هاردهای ایجاد شده به وسیله کمپانی توشیبا همواره به داشتن ویژگی‌هایی چون سرعت بالا در انتقال اطلاعات، میزان مرغوب بودن عالی ساخت، امکانات و قابلیت‌های مناسب، طراحی و ظاهر خوب و در غایت قیمت خرید کردن عالی در برابر بها شهره بودند. هرچند اعضا هاردهای توشیبا می‌توانند از بی‌نقص بودن این هاردها مطمئن باشند، ولی این هاردها نیز گاه به بدلیل عدم نگهداری درست و یا وارد شدن ضربه‌های ناگهانی مبتلا گونه های و فساد می‌گردند. در این حالت به کاربران هاردهای توشیبا اکیدا می‌گردد که جهت تعمیر هارد توشیبا خود صرفا به مراکز مجاز و استاندارد مراجعه نمایند. ایمن هارد اهمیت کادری کارشناس در راستا کامپیوتر و تکنولوژی و انتشار دهنده تعدادی متود تازه در زمینه ریکاوری و تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد توانسته جزو برگزیدگان مرکزها ریکاوری هارد در جمهوری اسلامی ایران باشد .

خدمات کلینیک هارد ایران

بازیابی اطلاعات ، آمادگی تمام خود را جهت خدمات تخصصی به شما اعلام می دارااست . حافظه جامد در واقع عمده برای دستگاه هایی نظیر لپ تاپ که قابل حمل میباشند طراحی شده اند. هارد دیسک ها اکثر اوقات بر اثر ضربه به ایرادات سخت افزاری دچار می شود که ابزار های تعمیر آن‌ها موجود هست و 80% قابلیت احیا برای اطلاعات وجود داراست ولی در حافظه های جامد درصورتیکه حافظه ها بسوزد امکان رجوع داده ها فقط 30% می باشد و ابزار های قرائت اطلاعات زیاد قلیل است.
هنگامی که روی نماد Recycle Bin واقع در دسکتاپ خود کلیک می کنید، آنچه که ویندوز نشان می دهد در واقع نمای ترکیبی از کلیه فایل های Recycle Bin موجود در رایانه شما، از پاراگراف هاردهای اکسترنال می باشد. اصلی تمام شدن نسخه برداری دستگاه و آنالیز کلیه جانبه حافظه، لیست فولدر ها و اطلاعات محذوفی که قابلیت بازیابی آن‌ها وجود دارااست نمایش دیتا می‌شوند. در این مرحله می بایست موبایل به وسیله برنامه EaseUS MobiSaver for Android شناسایی شود. همچنین برایبازیابی اطلاعات، تلفن همراه اندوریدی شما حتما باید قابلیت و امکان دسترسی به روت را داشته باشد. هرچند نرم افزار EaseUS MobiSaver for Android به طور رایگان در اختیار کاربران قرار نگرفته هست ولی می اقتدار حساس مراجعه به سایتease usاز ورژن آزمایشی آن استفاده کرد. از همگانی ترین هارد های اکسترنال در کشور ایران می توان به هارد دیسک های وسترن و سیگیت اشاره نمود که در مورد هر یک در قسمت مقالات توضیحات مختصری ارائه کردیم.
همانطور که ملاحظه می‌کنید دلایل بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است هر لحظه به صورت ناگهانی داده ها خود را از دست دهید. در دوره‌ای که روزمره عمده روزگار خویش را صرف تولید دیتاها می‌کنیم، درصورتیکه دارای علل بروز مشکلات هاردهای اینترنال شناخت کافی داشته باشید قطعاً گونه نگهداری شما از داده ها ذخیره شده در آن کاملا تغییر تحول خواهد. به همین راه اندازی هارد اکسترنال وسترن دیجیتال استدلال لایف خدمت در این مطلب شما را حیاتی برخی از خطرات احتمالی آشنا می‌نماید به این امید که محافظ مستمر دیتاها شما باشد. اصلی اتکا به همین علم و ابزار توانسته‌ایم با شیوه‌های نو بازیابی اطلاعات، اساسی کمترین ریسک بازیابی به پیروزی بالای 95 % برسیم. ایمن نگه داشتن داده ها شما به جهت ما به اندازه‌ی بازیابی آنان اهمیت است. رمزگشایی و باز کردن قفل‌های دیجیتالی یکی دیگر از سرویس ها کمک سیستم است. زمانی‌که تمامی چیز را به حافظه نسپاریم دچار فراموشی می‌شویم بخصوص چنانچه رمزهایی باشد که برایمان اهمیت است. وقتی به جهت اولین بار اساسی به کارگیری از یک دکمه ورود به سیستم، وارد سیستم می شوید، براساس مشخصات حریم خصوصی شما، دیتاها نمایه عمومی حساب شما را که به وسیله ارائه دهنده ورود به سیستم اجتماعی به اشتراک گذارده شده است، جمع آوری می کنیم. ما همینطور نشانی پست الکرونیکی شما را اخذ می نماییم تا به طور مداد در وب وب سایت خویش یک حساب کاربری برای شما ساخت کنیم. پس از ساخت حساب کاربری خود،می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در این حالت بایستی بگیم که ما می تونیم دیتاها را بصورت کامل و فارغ از افت میزان مرغوب بودن و کلیدی همان فایل بندی ریکاوری کنیم ، البته بایستی در این را در نظر داشته باشید که به هیچ تیتر نباید دیتاها جدیدی روی هارد ریخته شود و یا این که هرگونه دستکاری شده باشد.

نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد سوخته

اکثریت قریب به واقعه این نرم افزارها، در بازیابی اطلاعات نتیجه‌ی ضعیفی از خود نشان داده و این فعالیت را به شکل تصادفی انجام می‌دهند. بدین ترتیب در صورتی که روش انتخابی شما برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال توشیبا استعمال از نرم افزارهای تخصصی موجود برای این عمل است، روی نتیجه‌ی این عمل چندان حساب گشوده نکنید. استفاده از قویترین دستگاه و ابزار های اورجینال اروپایی برای بازیابی و تعمیر هارد دیسک. مرکز نوین هارد یک مرکز تحقیقاتی علمی بازیابی داده ها می باشد براین اساس دانش ما در ریکاوری اطلاعات هارد همیشه پیدایش و گاهی جلوتر از زمانه روز دنیا می باشد. به کارگیری از واژه هارد سوخته اشتباه می باشد ، اجزاء هارد ممکن میباشد خراب شود ولی هیچ گاه نمیتوان گفت که هارد سوخته است. به طور معمول در اثر نوسانات الکتریسیته برد هارد مبتلا سوختگی می شود که اکثر وقت ها چنانچه موفقیت هارد دیسک بسوزد موتور هارد دیسک روشن نمی شود.
ما به شما همین اطمینان را میدهیم تا به بهترین نحو ممکن اطلاعات هارد شما را بازیابی کنیم و ادب را به شما گشوده گردانیم. درصورتی که کاربر اصلی هزینه بازیابی دیتاها هارد که بوسیله کارشناسان اعلام می شود موافق بود، روند ریکاوری داده ها هارد دیسک توسط تکنسین‌ها کلیدی غایت توجه و شتاب شروع می‌شود. آکادمی هارد ایران (کانون هارد جمهوری اسلامی ایران سابق) بعنوان معتبرترین و تخصصی ترین مرکز بازیابی دیتاها هارد حساس به کارگیری از مدرنترین تجهیزات روز جهان و مهندسین عصر دیده در بهترین مراکز تحقیقاتی بازیابی داده ها هارد در عالم مهیا سرویس رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد . یک عدد از بهترین و کارآمدترین ابزار ذخیره سازی اطلاعات ، دیسک های سخت یا به عبارتی هارد دیسک ها می باشد . برای بازیابی دیتاها هارد دیسک در سطح نخستین شرایط نخستین هارد آیتم تحلیل قرار گیرد تامیزان زخم دیدگی به هارد مشخص شود و پس از انجام همین کار تعیین می شود که چه میزان از دیتاها قابل بازیابی میباشند و چه مدت وقتی برای ریکاوری دیتاها گزینه نیاز است. برند سیگیت یکی از از معتبرترین برندهای تولید کننده هارد در عالم است.
تشخیص درست فساد هارد می‌تواند بخت بازیابی داده ها را به صورت قابل توجهی ارتقا دهد بدین ترتیب چنانچه میخواهید از سرویس‌های بازیابی دیتاها استفاده کنید، همت کنید سراغ شرکت‌هایی بروید که تجربه بالایی دارند و از متخصصین کاربلد به کارگیری می‌کنند. یک عدد از بزرگترین دغدغه های آتلیه ها و اشخاصی که فعالیت آن‌ها عکاسی و فیلبرداری است مراقبت اطلاعاتی است که ممکن میباشد یکسری روز برای آنان زحمت کشیده اند و لحظات به تکرار نشدنی مراسم عروسی یا این که مراسمات دیگر را به تصویر کشیده اند. اکنون چنانچه همین دیتاها عمدا یا سهوا از فی مابین برود ممکن می باشد نقطه نهایی خوشی صورت ندهد. به گفته این سایت معتبر ایمن هارد مهم پایانی تکنولوژی روز جهان و طرز های انحصاری خود میتواند به جهت ریکاوری دوربین عکاسی و فیلبرداری های کانن ، نیکون ، سونی ، هلیشات ، گوپرو و انواع مموری در کنار شما باشد و این داده ها مهم را بدون افت کیفیت به جهت شما ریکاوری کند. مورد ها نادری وجود داراست که مهم استفاده از نرم‌افزار های ریکاوری مختلف و غیر اصل که در اینترنت پیدا می‌‌شود را بتوان بازیابی کرد. قطعا چکیده از فرایند ریکاوری و بازیابی دیتاها حیاتی کمک گرفتن از نرم‌افزار های تخصصی که لازمه‌ی به کار گیری از آنان داشتن سخت‌افزار های مخصوص ریکاوری می‌باشد، انجام می‌شود.